Ankara Auer Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Auer Klima Servisi

Ankara Auer Klima Servisi, Ankara’da geniş hizmet yelpazesi ile Auer marka tüm klima modellerinde her türlü arıza tespit ve onarım işlemlerini yapıyor.

Ankara Auer Klima Servisi
Ankara Auer Klima Servisi

Ankara’da profesyonel ekibi ile yıllardır hizmet veren Ankara Auer Klima Servisi hızlı ve kesin sonuç ile işlem yaparken aynı zamanda ekonomik servis sunar, bütçenizi korur.

Öncelikle müşteri memnuniyetini önemseyen Ankara Auer Klima Servisi bu sebeple yıllardır herkesin servisi konumundadır. Kurumsal hizmet anlayışı bunu gerektirmektedir. Son teknoloji ekipmanları ile Ankara Auer Klima Servisi her an yanınızda ve teknik desteğe hazırdır. Servislerin geç geldiğinden şikâyet ediyorsanız Ankara Auer Klima Servisi ile böyle bir şikâyetiniz olmaz.

Ankara Auer Klima Servisi Mobil Ekiplerle Her Yerde

Ankara’nın her yerinde gezen servis araçları ile size en yakın lokasyondaki aracı gönderir, zaman kaybetmeden onarım işlemini halleder. Böylelikle zamanınızı boşa harcamaz. Ankara’nın yıllardır tercih ettiği Ankara Auer Klima Servisi ‘ne günün her saati ulaşabilirsiniz.

Klimalar çok parçalı, komplike cihazlardır. Düzenli bakım isterler. Düzenli bakım yapılmadığı zaman cihazda teklemeler ya da bozulmalar görülebilir. Yılda 1-2 defa yaptıracağınız düzenli bakım ile klimanızda hiçbir sorun olmadan rahatça kullanabilirsiniz. Gün içerisinde hem soğutma hem de ısıtma işlemi yapan klimalarınız pek çok neden bağlı olarak arızalanabilir ve çalışmayı durdurabilir.

Bu gibi durumlarda bir takım kontrolleri kendiniz yapabilirsiniz ancak kesinlikle teknik müdahalelerle girmemelisiniz. Bilinçsiz yapılacak bir hareket daha büyük sorunlara neden olabilir.

Öncelikle klimanız çalışmıyor ise ilk bakacağınız yer elektrik kaynağıdır. Yani elektrik var mı, priz ya da kabloda herhangi bir problem gözüküyor mu bunlar incelenmelidir. Fan motoru ya da kompresörde bir arıza olabilir ki bu durumda teknisyenlerimiz devreye girecek ve gerekli müdahaleyi yapacaktır.

Ankara Auer Klima Servisi Orijinal Yedek Parça İle Çalışır

Kompresör ya da fan motoru değiştirme gerekirse teknisyenlerimiz orijinal yedek parça ile değiştireceklerdir. Klimanızın uzaktan kumandasını kontrol ediniz.

Kumandanın pilleri bitmiş ya da sinyal göndermede sorun yaşıyor olabilir. Eğer piller bitmişse değiştiriniz. Ayrıca kumanda ayarları için kılavuza bakmayı ihmal etmeyiniz. Klimanızdaki sorunu hala anlayamadıysanız fazla detaya girmeden bizimle iletişime geçiniz. 

Garantili Servis Anlayışı

Ankara Auer Klima Servisi olarak hızlı servis araçlarımızla en yakın zamanda kapınızda olacağız. Verdiğimiz teknik servis hizmetini garantili olarak yapmaktayız.

Yani servis sonrası 1 senelik bir garanti kapsamında olmakta cihazlarınız. Ayrıca montajını yaptığımız orijinal yedek parçaların da 1 senelik garantisini verdiğimizi hatırlatalım. Soğuk ya da sıcak herhangi bir suretle hava çıkışı alamıyor ve klimanızda bir arıza olduğunu düşünüyorsanız çağrı merkezimizi arayınız. En hızlı ve garantili Auer servisi ile sorunsuz klimalar.

Ankara Auer klima servis çağrı merkezi olarak klima arıza ve bakımlarınız için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Klimalarınızın yazlık ve kışlık bakımlarını yaptırmanız çok önemlidir.

Gerek enerji tasarrufu gerekse sağlık açısından ihmal edilmemelidir. Bakımı yapılmayan klimalar sağlığınız açısından tehlike arz etmektedir. İhmal edilmeden bakımlarını yaptırmalısınız.

Ankara Aiuer Klima Servisi olarak duvar tipi, salon tipi, tavan tipi klimalarınız bakımlarını yaptırmak için iletişimdeki  telefondan ulaşabilirsiniz.

Klima arızalarınız içinde teknik servis hizmeti vermekteyiz, arızalı olan duvar tipi, salon tipi, tavan tipi klimalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Değişen parçalar ve yapılan işçilik 1 yıl garantilidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir