Ankara Aura Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Aura Klima Servisi

Ankara Aura Klima Servisi, Aura klima kullanan Ankaralıların her an garantili teknik desteği ile yanında yer alıyor.

Ankara Aura Klima Servisi
Ankara Aura Klima Servisi

Ankara’da geçmişten günümüze hemen her klima markası konusunda uzman kadrosu ile işlemlerini yürüten Ankara Aura Klima Servisi ile klimalarınız ilk günkü gibi çalışır.

Ülkemizde de sık tercih edilen Auer klimalar, markayı tanıyan bir servis tarafından bakımı yapıldığı zaman en iyi sonucu verecektir. Her ne kadar klimalar prensipte aynı mantıkla çalışsalar da tasarım yönünden farklılıklar içerebilir.

Ankara Aura Klima Servisi olarak Ankara’daki en geniş hizmet ağına sahibiz. Ankara’nın her ilçe, semt ve mahallesinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu bağlamda bizi Ankara için tek numaramızdan arayıp ulaşabilirsiniz.

Eğer bir parça değişimi olacaksa bunu Aura’nın orijinal yedek parçaları ile yapmaktayız. Sizleri bu konuda hiçbir suretle mağdur etmemekle beraber garantili hizmet ile farkımızı göstermekteyiz. Klimanızdaki en ufak bir takılma ya da sorunda, kafanızı karıştıran bir ayarda bizi arayabilirsiniz.

Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılan cihazlardır. Baharın gelmesi ile birlikte evlerde, kurumsal binalarda, alıveriş merkezleri ve işyerlerinde sıklıkla klimalar açılır.

Klimalar büyük oranda aralıksız çalıştırıldıklarından gerekli bakımlarının tam yapılması gerekir. Gerekli bakımları yapılan klimaların sene içerisinde arıza oranı minimuma düşecektir. Bu da sizi hem maddi külfetten kurtaracak hem de zamanınızı çalmayacaktır.

Klimalar temel işlevini yerine getirmediği zaman bir takım parça ve ayarlarda sorun vardır demektir. Mesela klimanız çalışıyor ama verimli bir ısı ya da soğutma alamıyorsanız öncelikle kumandanızdan hangi moda ayarladığınıza bakın.

Ankara Aura Klima Servisi’nden Yararlı Bilgiler

Yanlış mevsim modu seçilmiş ise verim alınamaz. Klimanın yaz/kış modunda bir sorun yok ise filtrelere bakmak gerekir. Filtreler zaman içerisinde toz ve kirden tıkanabilir. Düzenli olarak filtre temizliği yapılmalıdır.

Yine eğer sıcak ya da soğuk hava alamıyor iseniz klimanın dış ünite hava giriş ve çıkışları kapalı olabilir. Bu da klimanın verimini düşürecektir. Klimanızda bir gaz kaçağı söz konusu ise gaz dolumu yapılması gerekir. Bunun için Ankara Aura Klima Servisi olarak teknisyenlerimizden destek isteyiniz.

Teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra ne tür bir sorunun olduğunu belirleyecek ve ona göre gerekli araçlarla doğru yöntemle arızayı gidereceklerdir.

Ankara Aura Klima Servisi 24 Saat Hizmetinizde

Klimanızda bir performans sorunu olsun istemiyorsanız düzenli bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Sorun ne olursa olsun önceden bu arızaların önüne geçmeniz de kolaylaşacaktır. İster rutin bakım ister arıza onarım olsun bize 24 sat boyunca ulaşabilirsiniz. Aura Klima Servisi olarak nöbetçi teniysen bulundurduğumuzdan geceleri de hizmet vermekteyiz.

Ankara Aura klima servis çağrı merkezi olarak klima arıza ve bakımlarınız için teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Klimalarınızın yazlık ve kışlık bakımlarını yaptırmanız çok önemlidir. Gerek enerji tasarrufu gerekse sağlık açısından ihmal edilmemelidir. Bakımı yapılmayan klimalar sağlığınız açısından tehlike arz etmektedir. İhmal edilmeden bakımlarını yaptırmalısınız.

Ankara Aura Klima Servisi olarak duvar tipi, salon tipi, tavan tipi klimalarınız bakımlarını yaptırmak için iletişimdeki  telefondan ulaşabilirsiniz.

Klima arızalarınız içinde teknik servis hizmeti vermekteyiz, arızalı olan duvar tipi, salon tipi, tavan tipi klimalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Değişen parçalar ve yapılan işçilik 1 yıl garantilidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir