Ankara Baymak Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Baymak Klima Servisi

Ankara Baymak Klima Servisi, Ankara’nın dününde olduğu gibi bugününde de aktif olarak teknik servis hizmetlerine devam etmektedir.

Ankara Baymak Klima Servisi
Ankara Baymak Klima Servisi

Ankara’nın karış karış tüm bölgelerinde verdiği hızlı ve garantili servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Baymak tüm şehirlerimizde olduğu gibi Ankara’da da çok tutulan bir markadır.

Baymak klimaları farklı modelleri ile her türlü klima ihtiyacına karşılık vermektedir. Hangi model olursa olsun klimanız Baymak ise mutlaka Baymak konusunda uzman bir servis ile görüşmelisiniz.

Markaya hâkim olmayan bir takım teknisyenler cihazınızı onarmak yerine çok daha büyük sorunlara neden olabiliyorlar. Bu da size hemen zaman hem de maddi anlamda büyük kayıplar verebiliyor.

Oysa Ankara’nın en geniş hizmet ağına sahip Baymak Klima Servisi ile klimalarınız ilk günkü verimde çalışır. Çünkü bünyemizde ne yaptığını bilen, Bayma markasını tanıyan ve garantili servis hizmeti veren bir ekibimiz bulun maktadır.

Ankara Baymak Klima Servisi’ne Gelen Bazı Sorunlar

Klimaların neden olduğu sorunlar genellikle birbiri ile benzeşse de genel manada markaların çıkarttığı modellerin dinamik yapısını da bilmek gerekiyor.

Kumandaların fonksiyonu, parçaların yapısı ve modeli gibi detaylar önemlidir. Diğer klimalarda olduğu gibi Baymak klimanızda da ortaya çıkabilecek arızalardan bir tanesi klimanın sesli çalışmasıdır. 

Klima çok sesli çalışıyor ise altında yatan nedene bakmak gerekiyor. Bu gürültülü sesleri klimanızda hiçbir problem yokken de alabilirsiniz. Ancak bunun anlamı ileride sizi daha büyük problemlerin beklediği olabilir. Limanın ses çıkarması durumunda klimanın parçaları incelenmelidir. Bunu uzman ekibimiz yapacaktır. Klima fan motoru ya da rulmanlar sesin ana kaynağı olabilirler. Fan motoru gerekli incelemelerden sonra eğer arızalı ise onarılmalıdır. Eğer onarılamayacak bir durumda ise orijinal Baymak yedek parçası ile değiştirilmelidir.

Ankara Baymak Klima Servisi Orijinal Parça Desteği

Cihazınıza takılacak olan ürün sıfır ve Baymak orijinal parçasıdır. Bu konuda oldukça hassas olmakla beraber kesinlikle yan sanayi parça kullanmamaktayız. Klimanızın sesli çalışmasını kompresöre bağlı olarak da gelişir. Tıpkı fan motoru gibi kompresörün de kon trolden geçirilmesi gerekir. Kompresördeki bağlantı vidaları gevşemiş ise ses çıkıyor olabilir, iyice sıkılır. Ancak ses kompresör içerisinden geliyorsa kompresör tamamen değiştirilmelidir.

Baymak Klima Servisi teknisyenlerimiz tam donanımlı bir servis aracına sahiptirler. Bu nedenle Baymak klimasına dair her türlü orijinal yedek parçaya sahiptir. Parça değişimi söz konusu olduğunda beklemeden, zaman kaybetmeden andında değişim yapılır. Bu şekilde klimanız ilk günkü gibi sessiz bir şekilde çalışmaya devam eder.

TSE Standartlı Servis anlayışı ile hizmetlerini sürdüren firmamız ayrıca ekonominizi de düşünür. En uygun fiyata en garantili hizmet için doğru firma Ankara Baymak Klima Servisi.

Ankara Baymak klima servis çağrı merkezi olarak klima arıza ve bakımlarınız için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Klimalarınızın yazlık ve kışlık bakımlarını yaptırmanız çok önemlidir. Gerek enerji tasarrufu gerekse sağlık açısından ihmal edilmemelidir. Bakımı yapılmayan klimalar sağlığınız açısından tehlike arz etmektedir. İhmal edilmeden bakımlarını yaptırmalısınız.

Ankara Baymak Klima Servisi olarak duvar tipi, salon tipi, tavan tipi klimalarınız bakımlarını yaptırmak için iletişimdeki  telefondan ulaşabilirsiniz.

Klima arızalarınız içinde teknik servis hizmeti vermekteyiz, arızalı olan duvar tipi, salon tipi, tavan tipi klimalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Değişen parçalar ve yapılan işçilik 1 yıl garantilidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir