Beko Klima Servisi Ankara
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Beko Klima Servisi

Ankara Beko Klima Servisi siz Ankara’lıların klima problemlerini yıllardır olduğu gibi bugün de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile anında çözüyor.

Ankara Beko Klima Servisi
Ankara Beko Klima Servisi

Klimanız sürekli olarak size sorun çıkartıyor ya da anlamlandıramadığınız bir takım teknik aksaklıklar yaşıyorsanız bizimle irtibata geçerek telefon destek hattından anında sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bir dünya markası olan Beko’nun tüm diğer ürünlerinde olduğu gibi klima konusunda da ne denli kalite ve çeşitliliğe yer verdiğini biliyoruz. Beko klimanızın kurulumundan teknik servis desteğine kadar her bir detayla alanında uzman sertifikalı teknisyenlerimiz ilgilenmektedir.

Rutin bakım ve kontrolleri için de bizimle dilediğiniz an irtibata geçebilir ve yardım alabilirsiniz. Cihazınız arıza çıkartmamış olsa da bu rutin bakımlarınBekoklimanızın ömrünü uzatacağı unutulmamalıdır.

Normalde 10 yıl çalışacak bir cihazın sırf düzenli bakımları yapılmadığı için yarı yarıya ömrü azalmaktadır. Bu sebeple cihazınıza hem iyi bakmalı hem de Ankara Beko Klima Servisi olarak imkânlarımızdan yararlanmalısınız.

Ankara Beko Klima Servisi’ne Gelen Bazı Arıza ve Sorunlar

Elektrikle çalışan cihazlarınız ister televizyon olsun ister buzdolabı ya da klima, komplike bir içeriğe sahip olduklarından mevcut duruma bağlı ya da üretimden dolayı hatalı pek çok sorun ortaya çıkarmaya müsaittirler.

Bu hataları ilk etapta anlamak çok zordur. Zaman içerisinde kullandığınızda ortaya çıkan bir takım sorunlar cihazınıza bakım yapmayı gerekli kılar.

Öncelikle ilk montajı ve ardından servisin çalıştırma talimatları ile klimanızı düzgün bir şekilde aldığınızdan emin olmalısınız. Ve eğer ortaya anlamadığınız bir ayar hatası, soğutmama, ısıtmama, kumanda arızası gibi durumlar çıkarsa Ankara Beko Klima Servisi olarak bizimle irtibata geçmeyi ihmal etmeyin.

Klimanızda oluşabilecek bazı benzer arıza ve hataları alabilirsiniz. Mesela bizim sıklıkla karşılaştığımız klimanın su akıtması problemi hakkında biraz bilgi verelim. Klimalar normal şartlarda yazın iç üniteden ve kışın dış üniteden su akıtırlar.

Ancak iç ünitedeki su akıtma durumu hortumdan kaynaklı ise hortumun delinme ihtimali mevcuttur. Bunun dışında yanlış montaj ve tahliyenin tıkanmış olması da su akıtmasına neden olabilir.

Yalnızca bu da değil, şayet iç ünitenin platin arka kapağında çatlak oluşmuş ise su akıttığı görülebilir. Klimanızdan su sızması gibi bir durum söz konusu ise Ankara’nın en geniş servis ağına sahip olan Beko Klima Servisi olarak bizden deste isteyiniz.

Ankara Beko Klima Servisi Uzman Personellerle Çalışır

Kadromuz en eski Beko klima modellerinden en yenisine tüm modellerine hâkim eğitimli teknisyenlerden oluşmaktadır.

Her bir marka ve model için farklı gruplar oluşturduğumuzdan size göndereceğimiz teknisyen Beko klima konusunda tam bilgili ve ne yaptığını gayet iyi bilen bir teknisyen olacaktır. Bu profesyonel anlayış ile hareket eden Beko Klima Servisi olarak bizlere günün her saati Ankara için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Beko Klima Servisi olarak yılların tecrübesi ile Beko marka klimanızın tüm bakım ve onarım işlemlerini üstleniyor, sizlere sorunsuz, ilk günkü performansında bir cihaz şeklinde teslim ediyoruz. 

Ankara il ve ilçelerinde yıllardır sizlere Beko klimalar konusunda yardımcı olan ekibimiz sadece tek bir telefonunuz ile anında bulunduğunuz yere gelmekte, ister ev ister işletmenizde cihazınıza gereken tüm bakımları kapsamlı bir şekilde yapmaktadır.

İso 9001 belgeli Beko Klima Servisi firmamızda tüm personelimiz Beko klima modelleri konusunda uzman ayrıca sertifikalıdır. Alacağınız hizmet tamamen profesyonel olup çözüm odaklıdır.

Beko klimalar pek çok model olarak hemen her türlü kapalı alan için uygun şekilde tasarlanan cihazlardır. Bu anlamda ister küçük bir yer olsun ister geniş çaplı bir alan olsun her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Ancak klimalarda en önemli nokta yıllık bakımlarının yapılmasıdır. Yıllık bakımlar dahilinde Beko klimanız hem performans açısından sizleri tatmin edecek hem de enerji tasarrufu ile bütçenize katkıda bulunacaktır. Yıllık bakım ve detaylı bilgi için Ankara Beko Klima Servisi çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Klimalar her ne kadar iyi performansta çalışsalar da bazı durumlarda beklenmedik arızalar ortaya çıkarabiliyorlar. Örnek vermek gerekirse klimanın gürültülü çalışması durumu sık aldığımız şikâyetlerden birisidir.

Klimanızda yazın iç kışında dış üniteden belirli miktarda sızıntı olabilir. Klimanızda çatırdama sesi geliyorsa bu durum buzların erimesi ve genleşme ile ortaya çıkan bir sestir.

Çatırtı sesi gibi bir de su sesine benzer bir ses duymanız olasıdır. Beko marka klimanız içerisindeki akışkan gaz sayesinde soğutma işlemi yapar. Klimanızı kapattığınızda kısa bir süre akışkan sıvı sesi geliyor ise bu muhtemelen klimanızdaki gaz ile alakalıdır, endişe etmeye gerek yoktur.

Klimanızın ses çıkarma nedenlerinden birisi de fan motor ya da rulmanlarında ortaya çıkmış olan arızadır. Fan motor ya da filtreler kirlenmiş ise cihazınız çalışmada güçlük çekebilir, performansı düşebilir.

Gerekli temizliklerin de aksatılmadan yapılması önemlidir. Fakat fan motoru ciddi bir ahsar almış ve ses bundan kaynaklı ise değişimi gerekebilir. Orijinal Beko parça değişimini Beko Klima Servisi ekibimiz sizler için yapacaktır.

Klimaların koku yayması ise bir diğer bize gelen şikâyettir. Klimanızın kendisi aslında koku yaymaz. Klimanızı kullandığınız odaya ağır bir koku sinmiş ise filtreler hava sirkülasyonu nedeniyle bu kokuyu size geri verecektir.

Ortamı sık sık havalandırmayı, klimanızın filtrelerini 15 günde bir temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Bu konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda AnkaraBeko Klima Servisi operasyon merkezimize günün her saati ulaşabilirsiniz.

24 saat boyunca gezici servis araçlarımız ile Ankara il ve ilçelerinde aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz. AnkaraBeko Servisi olarak Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir