Carrier Klima Servisi Ankara
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Carrier Klima Servisi

Ankara Carrier Klima Servisi, Ankara bölgesinde Carrier klima konusunda uzman kadrosu ile mesafe, model, teknik problem fark etmeksizin hizmet veren, son model test cihazları ile bilinçli müdahale kesin sonuç sunan bir servis olarak hizmetlerine 20 yılı aşkın devam etmektedir.

Carrier Klima Servisi Ankara
Ankara Carrier Klima Servisi

Zaman, Ankara Carrier Klima Servisi olarak bizlere sadece tecrübeyi değil, bunun yanında yeni teknolojilere hâkimiyet, yenilikçi ve donanımsal olarak kusursuzluğu da beraberinde getirdi. Müşterilerimizin isteklerine kulak veriyor, doğru yöntemlerle doğru arıza tespitini yapıyor, Carrier klimalarının her modeli üzerinde uzmanlığı bulunan sertifikalı teknisyenlerimizle arızayı ortadan kaldırıyor ve cihazınızı ilk günkü haline getiriyoruz. Carrier Klima Servisi olarak bizden talep edeceğiniz her türlü yardımı ister telefon ister internet ya da mobil çağrı ile anında yanıtlıyor ve teknik anlamda her türlü teçhizata sahip araçlarımızla Ankara’nın neresinde olursanız olun klimanız için geliyoruz.

Klimalarınız günlük yaşamda bir takım teknik sorunlar çıkarıyorsa canınızı sıkmayın. Eskiden bir servis bulmanız belki çok zordu, belki de servis size uzaktı ve gelmesi saatler sürüyor ya da hiç gelmiyordu. Yedek parça için aylarca bekliyordunuz. Ancak artık Ankara Carrier Klima Servisi ile ne beklemek zorundasınız ne de cihazınızdan mahrum kalmak… Carrier klima sahibi iseniz hangi model olursa olsun elektronik kart değişiminden arızasına, gaz doldurulmasından genel bakımına her türlü bakım ve ihtiyacını gideriyoruz. Klimanızın kumandasını hiçbir şekilde çalıştıramıyorsanız bu sorun kumandanın pillerinde, kumanda içerisinde teknik bir arıza ya da iç ünite alıcı kısımlarında bir problemden kaynaklanabilir. Her yolu denediniz ama kumandanız hiçbir şekilde çalışmıyor ise bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Gerilim düzeyindeki kısa süreli düşüşler aslında klima arızalarının çok ciddi bir kısmını oluşturuyor. Yani gerilim düşmesi deme cihazda fazla akım ihtiyacının ortaya çıkması demektir. Bu sebeple klimadaki kartın yanması olasıdır. Gerilimin ani olarak artması da aynı şekilde klimaya zarar verebilir. Ani elektrik kesintisi sonrasında yine ani olarak elektriklerin birden gelmesi klimanın donanımına dahası kartına direkt olarak zarar verebilmektedir. Dikkatsiz bir şekilde yapılan klima bakımları da kartların yanmasına neden olabilir. Her klimanın tekniğine uygun bir şekilde bakımının yapılması gerekir. Bu sebeple Carrier Klima Servisi her klimaya uygun bakımı yapan teknisyenleri ile Carrier’in tüm model klimalarında gerekli servis hizmetini tam teşekküllü sağlamaktadır. Ankara’nın her ilçe ve semtinde hizmet sunan Ankara Carrier Klima Servisi olarak firmamız İso 9001belgeli, Ankara bölge merkez servisi konumunda hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir