Ankara Cartel Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Cartel Klima Servisi

Ankara Cartel Klima Servisi, Ankara’da Cartel marka klima kullanan herkese model fark etmeksizin teknik destek sağlamaktadır.

Ankara Cartel Klima Servisi
Ankara Cartel Klima Servisi

25 yıldır sadece merkez değil, tüm ilçe ve semtlerde hızlı ve kaliteli servis olarak adından söz ettiren Ankara Cartel Klima Servisi profesyonel bir ekibe sahiptir. Klimalarınızda oluşabilecek her türlü arızada Ankara Cartel Klima Servisi teknisyenlerinden günün her saati yardım isteyebilirsiniz. İşini severek, doğru bir şekilde yapan personelimiz klima konusunda özel eğitimli olmakla beraber sertifikalıdırlar.

TSE standartlı hizmet sunan firmamız ayrıca İso 9001 belgelidir. Yani A’dan Z’ye karşınızda profesyonel bir klima servisi bulunmaktadır. Evde ve işyerlerinde sıklıkla karşılaşabileceğiniz klima markalarından birisi de Cartel’dir. Cartel klimaları çok işlevselliği ve farklı özellikleri ile kullanıcılarına eşsiz bir konfor sağlamaktadır.

Yazın soğuk hava kışın ise sıca hava sayesinde kullanıcılar rahat etmektedirler. Cartel markasının yıllık bakımını yapan firmamız Ankara Cartel Klima Servisi her türlü yedek parça teminini orijinal bir şekilde sağlamaktadır. Cihazınızla uyumlu olacak Cartel yedek parça ile hiçbir sorun yaşamadan klimanızı ilk günkü gibi kullanmaya devam edebileceksiniz.

Ankara Cartel Klima Servisi’ne Gelen Bazı Arızalar

Klimalarda pek çok arıza ortaya çıkabilir ancak bu arızalardan belki de en önemlisi klimanın çalışmaz durumda olmasıdır yani arızaya geçmesidir. Arızaya geçen klimalar için öncelikli olarak bakılması gereken bir takım kontroller olacaktır.

Uzun süre kullanılmayan klimalar ilk çalışma anlarında arızaya geçebiliyorlar. Bu nedenle klimanızı temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Klimanız çalıştığı halde eğer hava vermiyorsa klimanın ayarlarını kumandasından kontrol edebilirsiniz. Kumandasının ayarlarını öğrenmek için kılavuza bakmanız yeterli olacaktır. Klimanın en önemli modu mevsim modudur. Mevsim modu doğru ayarda ise klima mevsim ayarına göre soğuk ya da sıcak hava verecektir. Eğer programlarında da eminseniz makinenin dış ünitesindeki hava girişlerinde ve çıkışlarında bir sorun olabilir. Dış ünite hava giriş ve çıkışı kapalıysa verim almanız imkansızlaşır. Kontrol edilmesi gerekir.

Ayrıca klimanızda herhangi bir suretle bir kaçak varsa gazı da bitmiş olabilir, konntrol ederek eğer gazı boşalmış ise gaz dolumu yapılmalıdır. Şayet bir kaçak söz konusu ise Ankara Cartel Klima Servisi teknisyenlerimiz bu kaçağı bularak gerekli onarım işlemini yapacaktır.

Ankara Cartel Klima Servisi olarak yıllardır klimaların bakım ve onarım işlerini üstlenmekteyiz. Bu anlamda Cartel markasının her modeli yetkili birimlerimiz tarafından tanınmakta, en ince ayrıntısına kadar bilinmektedir. Klimanızda ortaya çıkabilecek her sorun için Ankara Cartel Klima Servisi yetkili birimlerimizi günün her saati arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir