Ankara Demirdokum Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Demirdöküm Klima Servisi

Ankara Demirdöküm Klima Servisi, yılların markası Demirdöküm’ün her ürlü bakım ve onarımı yapan Ankara’nın en köklü servislerindendir.

Ankara Demirdokum Klima Servisi
Ankara Demirdokum Klima Servisi

Demirdöküm gibi geniş bir ürün skalasına sahip markanın garantisi de marka gibi sağlam olmalıdır.

25 senelik birikim ve deneyim ile işlemlerini garantili bir şekilde yapan Ankara Demirdöküm Servisi klima konusunda uzmanlığını konuşturmaktadır. TSE standartlı hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş servisimiz kolay ulaşılabilirliği ile de Ankara’da fark yaratmaktadır.

Demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemleri olarak ülkemizin en eski markalarından biridir. Öyle ki günümüz gençlerinin ebeveynlerinin kullandığı marka olan bu köklü isim geleceğin gençlerine de hizmet etmeye devam edecek. Bu denli geniş bir kullanıcı profili olan Demirdöküm markasının Ankara’daki en geniş servis ağı ise Ankara Demirdöküm Servisi olmaktadır.

Ankara Demirdöküm Klima Servisi Uzman Personellerle Çalışır

Ankara Demirdöküm Servisi Demirdöküm klimaların her modeline hâkim, her parçayı ve devreyi iyi tanıyan sertifikalı personellere sahiptir. Bu anlamda ne yaptığını çok iyi bilen ben uzman bir servis alırsınız. Personellerimiz yaptıkları bakım ve onarım işlemlerinden son ra sizlere 1 yıllık garanti de vermektedir.

Klimalar yaz aylarında soğuk hava ile bizleri serinleten cihazlardır. Bahar gelmeden yapılacak bakımlar ile yaz aylarında klimanızdan tam verim almanız mümkündür. Ancak bazı zamanlar bu bakımlar ihmal ediliyor ve karşımıza hiç beklemediğiniz anlarda oluşabilecek arızalar geliyor. B,zler sizin için her türlü desteği sağlamaktayız.

Dilerseniz yıllık bakımlarını da yine Ankara Demirdöküm Klima Servisi teknisyenleri sizler için düzenli olarak yapmaktadır. Klimalar pek çok neden bağlı olarak aksayabilir, durabilir ya da parçası bozulabilir. Klimalar elektronik devreye sahiptirler.

Bu nedenle yanlış bir hareketi kaldıramazlar. Bu anlamda mutlaka klimanın kılavuzuna bakarak programlama yapmalısınız. Kumandanın ayarları kılavuzundan her cihaz için ayrı bir şekilde yapılmaktadır. Kumandanız çalışmıyorsa muhtemelen ya sinyal gönderemiyor ya da pilleri bitmiştir. Pilleri kontrol ettikten sonra eğer hala cevap alamıyorsanız klima ile kumanda arasında sinyal bozucu herhangi bir nesnenin olmadığından emin olmalısınız.

Manyetik alana maruz kalan kumanda sinyal gönderme konusunda zorluk yaşayabilir. Buna dikkat edilmesi gerek. Klimanın temizliği ise önemli bir diğer husustur. Filtreleri temizlenmeyen klimalar istenen serin havayı da vermekte zorluk çekecektir. Çünkü pislikle dolan filtre buna müsaade etmeyecektir.

Ankara Demirdöküm Klima Servisi Klima Bakımınızı Yapıyor

Ankara Demirdöküm Servisi olarak yıllık klima bakımlarınızda her bir parçayı kontrol ediyor ve temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ankara’da garantili ve hızlı Demirdöküm klima servisi arıyorsanız günü her saati ulaşabileceğiniz Ankara Demirdöküm Servisi hizmetinizdedir.

Demirdöküm Klima Servisi tıpkı diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi klima konusunda da geniş bir kitle tarafından tercih edilen Demirdöküm markasının Ankara ilindeki en geniş hizmet ağına sahip merkezdir. Yıllardır Demirdöküm klima kullanıcılarının her türlü teknik destek talebine karşılık veren ve hızlı, garantili çözümleri ile tercih sebebi olan firmamız yolunda emin adımlarla ilerlemeye ve müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Yıllık bakım, onarım, parça montaj gibi işlemleri markanın tüm modellerine hâkim uzman kadromuz ile yapmaktayız. Ankara il ve ilçelerinde aktif olarak müşterilerine hizmet götüren firmamız günün 24 saati ulaşılabilir durumdadır.

Demirdöküm markası ülkemizde yıllardır kaliteli cihazları ile adından söz ettirmektedir. Teknolojik gelişmelerle beraber mühendislik harikası cihazları ile hem evlerde hem de işletmelerde kendisine yer bulan markanın

Ankara ilinde her an ulaşabileceğiniz teknik birimimiz sizlere sadece bir telefon mesafededir. İso 9001 belgeli Ankara Demirdöküm Klima Servisi personelimiz alanında uzman eğitimli ve sertifikalı kişilerdir. Profesyonel destek alabileceğiniz en köklü firmadır.

Klimalar konusunda bizlerden yardım talep eden pek çok müşterimiz bulunmaktadır. Cihazlarından ise şikâyetçi olduğu durumlar meydana gelebiliyor. Bunlardan bir tanesi ise kapasitör arızasıdır. Yüksek voltaj neticesinde ortaya çıkan kapasitör arızası onarılabilen bir arızadır.

Kapasitör, enerjiyi merkeze iletme adına bir batarya görevi görür ve enerjiyi bünyesinde toplar. Kapasitör arızası genellikle birden bire ortaya çıkmaz, zamanla oluşur.

Eğer Demirdöküm marka klimanızı uzun müddet çalıştırmadıysanız kapasitör arızası ile karşılaşabilirsiniz. Klimanızı uzun vadede kullanmayacaksanız bile kapasitör arızaları ile karşılaşmamak adına arada bir açıp kapatmanız uygun olacaktır.

Ayrıca kullanmayacak olsanız bile 15 günde bir temizliğini aksatmadan yapmanız yararınıza olacaktır. Bu konuda detaylı bilgi için Ankara Demirdöküm Klima Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Radyatör pervaneleri ile de karşımıza pek çok sorun çıkabilmektedir. Zaman içerisinde toz ve kir biriken radyatör pervaneleri arızalanabilmektedir.

Radyatör üzerinde birikmiş olan toz ve haşereler mutlaka temizlenmelidir. Bu durum Demirdöküm klimanızın performansını etkileyeceğinden aksatılmamalıdır. Demirdöküm Klima Servisi uzman kadromuz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Klimanın önemli parçalarından bir tanesi olan kompresörde de farklı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Örneğin kompresör kayışının gevşemesi ile klimanızda performans düşüklüğü ortaya çıkabilmektedir. Demirdöküm Klima Servisi teknisyenimiz gevşeyen kayışı yeniden sıkılaştırarak cihazınızdan tam performans almanıza yardımcı olacaktır.

Klimalarınızla ilgili yaşayacağınız her türlü sorunda uzman desteği almak isterseniz bizleri Demirdöküm Klima Servisi Ankara için tek numaramızdan günün her saati arayabilirsiniz.

İç, dış ünite bakımı, bağlantı kontrolü, filtre ve kumanda bakımı, kompresör ve gaz kontrolü gibi tüm işlemler detaylı bir şekilde yapılmakta ve klimanızda bir sorun olması durumunda profesyonel müdahale ile kesin sonuç işlem yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir