Ankara ECA Klima Servisi

ileadmin

Ankara ECA Klima Servisi

Ankara Eca Klima Servisi, Eca ürünlerini tercih eden Ankaralılara her türlü teknik desteği garantili bir şekilde verir, zaman kaybetmeden işlemlerini tamamlar.

Ankara ECA Klima Servisi
Ankara ECA Klima Servisi

Bu anlamda zamanın ne denli kıymetli olduğunun farkında olan firmamız hızlı servis araçları ile ister merkez ister ilçelere anında hizmet götürmektedir. Eca diğer ürünlerinde olduğu gibi klimalarında da oldukça iddialı bir markadır. Ankara Eca Klima Servisi ise Ankara’daki Eca kullanıcılarının çağrılarına anında yanıt vermektedir.

Beyaz eşyalar gün delik olarak en sık kullandığımız cihazlar olduğundan herhangi bir aksaklık durumunda sıkıntıya düşülmektedir. Özellikle sıcak yaz aylarında klimasız kalmak, hele bir de kalabalık bir yaşam alanı ise çekilmez bir duruma dönüşebiliyor.

Bunun farkında olan ve geniş ağı ile her yere yayılmış olan Ankara Eca Klima Servisi bu anlamda 25 yıllık tecrübesini konuşturuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı servis olarak her yere bakım ve onarım hizmetini yetiştiren firmamız kullanıcıları mağdur olmasın diye pek çok ulaşım alanına sahiptir.

Günün 24 saat ulaşabileceğiniz firmamızdan teknik destek, telefonla destek, GSM whatsapp destek gibi hızlı ve sonuç odaklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Klimalar pek çok marka ve modelde olsalar da genellikle ortaya çıkarttığı arızalar benzerdir. Bu benzerlik nedeniyle markası ne olursa ortaya çıkan sonuç can sıkıcıdır.

Eca klimalar her ne kadar garantili ve uzun bir kullanım vaat etse de düzenli bakımların yapılmaması, elektriksel ya da kullanıcı bazlı bazı arızalar nedeniyle aksayabiliyorlar, bozulabiliyorlar. Klimalarda bize gelen şikâyetlerden bir tanesi klimanın tuhaf ve kötü bir koku yayması şikâyetidir.

Klimanız koku yayıyorsa bu ortamdaki sinmiş kokularla alakalıdır. Klimanın bulunduğu ortama eğer yağ gibi, sigara kokusu gibi sinmiş kokular varsa klima hava sirkülasyonu yaparken bu kokuları da içine çekebilmektedir.

Bu nedenle klimanızın filtrelerini düzenli olarak temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Halı parçaları, mobilya parçaları, toz, kâğıt parçacıkları gibi pek çok ufak detay klimanızın kötü koku yaymasına neden olabilir. Klimadan yayılan kötü kokunun ortadan kalkması adına Ankara Eca Klima Servisi teknisyenlerimizden destek isteyebilirsiniz.

Gerekli bakım işlemlerini yapan personelimiz alanında uzman ve sertifikalıdır. Bu anlamda Eca klimanızda herhangi bir sorun olmadığından emin olarak sizlere garantili bir şekilde cihazınızı teslim ederler. Klimanızın yıllık bakımları için Ankara’da tek numaramızdan bizlere ulaşabilir ve bahar aylarına performansı yerinde bir klima ile girebilirsiniz. Ankara Eca Klima Servisi güler yüzlü personeli ile hesaplı, garantili ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın