Ankara Falke Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Falke Klima Servisi

Ankara Falke Klima Servisi, klima konusunda donanımlı ve eğitimli ekibi ile Falke marka tüm klima cihazlarınızda gerekli bakım ve onarımı gerçekleştirir.

Ankara Falke Klima Servisi
Ankara Falke Klima Servisi

Ankara Falke Klima Servisi Ankara Genelinde Hizmet Veriyor

Başkent Ankara’nın en geniş ve kapsamlı klima servisi olan Ankara Falke Klima Servisi merkez dahil tüm ilçe ve semtlerde Falke marka cihazlarınıza müdahaleye hazırdır. Klimanızda ortaya çıkan arıza ne olursa olsun yetkili personelimiz ile kesin sonuç alırsınız.

25 yıllık deneyim ile klimalar konusunda uzmanlaşmış ekibi sayesinde Ankara Falke Klima Servisi müşterilerini hiçbir suretle mağdur etmiyor. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız bu konuda kesinlikle taviz vermemektedir.

Falke marka klimalarınıza yedek parça temini de sağlayan firmamız yan sanayi parçalar kullanmaz. Ambalajından yeni çıkan bandrollü Falke orijinal yedek parçaları ile klimanızın ilk günkü gibi çalışmasına yardımcı olur.

Hızlı ve Ekonomik Klima Servisi

Ankara’da hızlı ve ekonomik servis denilince akla ilk gelen servis Ankara Falke Klima Servisi rahat ulaşılabilirliği ile de başkentte tercih sebebidir. Telefonla destek hattı, online ve GSM destek hatları ile klima konusunda mağdur kalmamanız adına her türlü imkânı kullanmaktayız.

Klimalar düzenli bakım isteyen elektronik cihazlardır. Her elektronik eşya gibi iyi bakılmadığında bir takım arızaları gün yüzüne çıkarırlar.

Bu arızaların kimi üretimden, kimi montajdan kimisi kullanıcı hatası ile ortaya çıkabilir. Sorun ne olursa olsun hızlı bir şekilde bulunup onarılması gerekir. Özellikle sıcak yaz günlerinde insanları serinleten bu cihazların çalışmaması demek büyük bir sıkıntı ortaya çıkmış demektir.

Klimalar konusunda pek çok arıza kaydı alıyoruz. Bunlardan bir tanesi klimanın fan motoru çalışmasına rağmen sıcak ya da soğuk hava vermemesi şikâyetidir. Klimanın termostatında bir arıza ortaya çıkmış ise böyle bir sorunla karşılaşılabilir.

Eğer kompresör termiğinde bir arıza varsa yine onarılması gerekecektir. Kompresör rölesi değiştirilerek klimanızın yeniden verimli bir şekilde çalışması sağlanabilir.

Klimanızdaki her türlü soruna profesyonel bir şekilde yaklaşan teknisyenlerimiz yerinde arıza tespiti yapar ve donanımlı araçlarından getirdiği teçhizatları ile kısa sürede onarımı gerçekleştirir. Klimalar normal şartlarda iyi bir şekilde çalışsa bile en ufak bir parça teklemesinde büyük sorunların kapısını açabilirler. Garantili ve ekonomi servis imkânı sunan Ankara Falke Klima Servisi cihazınızın onarımını yaptıktan sonra son teknolojik test cihazları ile son bir test yapıp olumlu sonuç aldıktan sonra ev ya da işyerinizden ayrılmaktadırlar. Garanti kapsamında olan ürününüzle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soruyu Ankara Falke Klima Servisi Ankara için tek numarasından arayıp anında sorup cevap alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir