Ankara Grundig Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Grundig Klima Servisi

Ankara Grundig Klima Servisi, ülke çapında en sık tercih edilen ve dünden bugüne çıkardığı pek çok yeni model ile insanların ihtiyaçlarını maksimumda karşılayan Grundig markasının Ankara’daki en hızlı ve donanımlı servis ayağıdır.

Ankara Grundig Klima Servisi
Ankara Grundig Klima Servisi

25 yıllık bir tecrübe ve eğitimli personeli ile Grundig marka klimaları tercih edenlerin her türlü teknik sorununa yetişmektedir. İso 9001 belgeli servisimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız son teknolojik cihazlarla işlemlerini yürütmektedir. Ankara’da günden güne büyüttüğü servis ağı ile tüm ilçe ve semtlere ulaşmayı başaran ve klima konusunda kimse mağdur kalmasın diye yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren firmamız bir telefon kadar sizlere yakındır.

Servis araçları şehrin her tarafına yayılmış olduğundan bir arıza kaydı durumunda size en yakın servis aracımızı yolluyoruz. Bu anlamda hiçbir suretle zaman kaybı yaşamıyorsunuz.

Günümüzün en önemli kavramı zamandır. Bir arıza durumunda insanlar saatlerce beklediklerinde bu onlara oldukça olumsuz bir şekilde yansımaktadır. Eskiden belki servisler geç kalıyordu ve belki de insanlar saatlerce bekliyorlardı.

Ancak Ankara Grundig Klima Servisi müşterilerine herhangi bir zaman kaybı yaşattırmadan günlerinden çalmadan işlemlerini bitiriyor ve garantisini de yaptığı onarım sonunda veriyor.

Klimalar rutin bakımları dahilinde sene içerisinde size sorun çıkarmayan cihazlardır. Ancak rutin bakımları aksayan cihazlar genellikle hiç beklenmeyen bir anda sizlere sorun çıkarabilirler. Bu nedenle yıllık klima bakımlarınız için Ankara Grundig Klima Servisi teknisyenlerimizle irtibatta kalınız.

Ankara Grundik Servisi’ne Gelen Bazı Arızalar

Klimalarda pek çok arıza oluşmakla beraber kimisi ufak kimisi daha teknik arızalardır. Ne olursa olsun hızlı bir müdahale ile kesin sonuç alma önemlidir.

Klima Radyatör Pervanesi Arızası

Klima çalışmasını engelleyen durumlardan bir tanesi radyatör pervanelerindeki arızalardır. Radyatörde geçen zamanla beraber kir ve pislik birikebilir. Böyle bir durumda klimanızdan istediğiniz verimi alamayacaksınız.

Radyatör Pervanesi Arızasının Giderilmesi

Radyatör üzerinde biriken toz, haşere, yaprak parçaları cihazınızı zamanla arızaya sokacak etkenlerdir. Bunların acil olarak temizlenmesi gerekir.

Kompresörün ise yine düzenli bakım dahilinde incelenmesi sorun varsa onarılması gerekir Kompresör tahrik kayışı gevşediği takdirde klima yeterli düzeyde soğuk hava vermez. Bakımı dahilinde böyle bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Grundig marka klimalar her ne kadar teknolojinin son ürünleri olsa ve cazip, pratik kullanımı olan ürünler olsalar da mutlaka bakım gerekmektedir. Grundig klimanızdaki bakımı Grundig cihazlarından anlayan, modelleri tanıyan ve aksamlara hâkim Ankara Grundig Klima Servisi teknisyenlerimiz sizler için yapmaktadır. İşin uzmanı varken basite kaçmayın, ekon omik ve garantili çözüm için Ankara Grundig Klima Servisini tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir