Ankara İndesit Klima Servisi

ileadmin

Ankara İndesit Klima Servisi

Ankara İndesit Klima Servisi İndesit marka klimalarınıza gerekli olan bakımı yaparak uzun vadede hiçbir sorun yaşamamanızı sağlar.

Ankara indesit Klima Servisi
Ankara indesit Klima Servisi

Klimalar gündelik yaşamımızda bizlere soğuk ve sıcak hava vererek en önemli ihtiyaçlarımızdan birini gidermektedirler. Ancak her elektronik cihaz gibi klimaların da düzenli bakıma ihtiyacı olduğunu unutmamak gerekir. Bakımları periyodik olarak yaptırdığınız sürece cihazınızdan herhangi bir şikâyetiniz olmayacaktır.

Ülkemizde ve dolayısıyla Ankara’da da sık bir şekilde tercih edilen İndesit marka klimalar farklı modellerle her ihtiyaca cevap vermektedir. Evlerde, kamu ve özel binalarda, okullarda, dershanelerde, hastanelerde, alışveriş merkezi ve aklınıza gelebilecek daha pek çok kapalı alanda İndesit marka klimaları görebilirsiniz.

Ankara İndesit Klima Servisi Tüm İlçe ve Semtlerde

Ankara İndesit Klima Servisi olarak 25 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda İndesit marka cihazlar konusunda uzman ekibimiz ile Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet sağlamaktayız. Ekonomik ve kesin çözüm sunan firmamız ile İndesit cihazlarınız daima garanti altında olur. Bir servisten beklediğiniz tüm ihtiyaçları karşılayan firmamız ayrıca kolay ulaşılabilirliği ile de fark yaratmaktadır. Gezici servis araçlarımız tek bir çağrınızla anında kapınıza kadar geliyor. Bu sayede kesintisiz ve tam hizmet alıyorsunuz.

Klimalar kullanma kılavuzu dahilinde talimatlara uyularak kullanıldığında hiçbir sorun çıkartmamaktadırlar. Ancak bazı durumlarda diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi aksamalara ya da arızalanmalar ortaya çıkarabilirler.

Bu arızalar iç ya da dış üniteden kaynaklı olabilir. Hızlı bir şekilde arızanın kaynağını bulup doğru yöntemle arızayı gidermek gerekir. En uygun teçhizatlarla arızayı bulan Ankara İndesit Klima Servisi teknisyenlerimiz yine en uygun yöntemlerle arızayı onarmaktadır.

Arızalar giderildiği andan itibaren cihazınız 1 senelik garanti kapsamımıza girmektedir. Bu anlamda bize dilediğiniz saatte rahatlıkla ulaşabilmektesiniz. Klimalarda pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Ancak klimanın temizliğine dikkat edilmediği takdirde ortaya çıkan tablolar kullanıcı tarafından önüne geçilebilir sorunlardır.

Klimanızın filtrelerini temizleyerek kir oluşumunu engelleyebilir, cihazınızın daha iyi performans vermesini sağlayabilirsiniz. Kompresör cihazınızın en önemli yeridir. Kompresör tahrik kayışı gevşediği takdirde cihazınızdan yeterli performans alamazsınız. Ne doğru düzgün bir ısıtma ne de doğru düzgün bir soğutma alabilirsiniz.

Ankara İndesit Klima Servisi personelimiz kompresör bakımını yaparak tahrik kayışını da eski konumuna getirecektir. Klimanızın A’dan Z’ye tüm bakımını üstlenen firmamız yılın 365 günü sizlerin hizmetindedir. Uygun ödeme koşulları, kapıda kartla ya da nakit ödeme seçenekleri sunan firmamız size daha iyi hizmet verebilmek adına 24 saat boyunca çalışmalarına devam etmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın