Ankara Isisan Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Isısan Klima Servisi

Ankara Isısan Klima Servisi, mühendislik harikası olan Isısan klimalarınıza gereken bakımı yapar, orijinal yedek parça temini sağlar.

Ankara Isisan Klima Servisi
Ankara Isisan Klima Servisi

Klima bizim işimiz diyerek çıktığımız bu yolda 25 yılı ardımızda bıraktık. Bu anlamda başkentin en köklü servislerinden biri olarak müşteri ihtiyacını kusursuz bir şekilde karşılamaktayız. Prensip gereği kurumsal hizmet anlayışı ile maksimumda müşteri memnuniyetini benimsemiş ve bu anlamda çalışmalarımızı profesyonelce yürütmekteyiz.

Isısan klimanızda karşılaştığınız arıza ne olursa olsun, su akıtma, soğuk sıcak hava vermeme, bağlantı hatası, montaj hatası, kumanda hatası ve daha onlarca problemde Ankara Isısan Klima Servisi teknisyenlerimiz yardımınıza hazırdır. Gücünü geçmişinden ve tecrübesinden alan Ankara Isısan Klima Servisi sizleri hiçbir şekilde mağdur etmez.

Ankara merkez ve ilçelerinde faal bir şekilde bakım-onarım işlemlerine devam eden firmamıza rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Öncelikle belirtmeliyiz ki Ankara için tek numaramız vardır.

Bu numarayı çevirmeniz yeterli olacaktır. Hat sayımız çok fazla olduğundan sizlere anında geri dönüş yapıyoruz. Ayrıca online, telefon destek gibi sizlere yardımcı olabileceğimiz pek çok kanal bulunduruyoruz. Amacımız Isısan klima kullanan müşterilerimizin klimalarından en verimli şekilde yararlanmasıdır.

Ankara Isısan Klima Servisi’ne Gelen Bazı Arızalar

Klimalar pek çok arızayı hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkarabilirler. Önemli olan doğru yaklaşım ve kesin sonuçla işlemi bitirmektir.

Bunun farkında olan firmamız Isısan klimalarda uzman kadrosu ile sorunu geçici değil kalıcı olarak çözmektedir. Klima konusunda bize gelen şikâyetlerden bir tanesi klimaların aşırı sesli çalıştığı yönündedir. Klima rahatsız edecek şekilde çok ses çıkarıyorsa kontrol edilmesi gereken belli başlı bölümler vardır. Bunlardan bir tanesi kompresördür.

Klimanın kalbi sayılan kompresörün bağlantı noktalarındaki vidalar gevşemiş ise ses çıkarma olabilir. Montaj esnasında vidalar iyi sıkılmamış ise sıkılmalıdır. Fan kanatlarının balansında bir bozulma söz konusu ise yine klimanız ses yapıyor olabilir.

İzole edilmemiş tesisat boruları sesin bir diğer kaynağıdır. Eğer ses iç üniteden kaynaklı ise toz filtresi kirlenmiş olabilir. Temizlenmesi gerekir. Fan motorunun yataklarının deforme olması neticesinde de gürültü ile karşılaşılabilir.

Ankara Isısan Klima Servisi Orijinal Yedek Parça Desteği

Sesin kaynağını Ankara Isısan Klima Servisi teknisyenlerimiz hızlı bir şekilde belirleyip gerekli tedbirleri alacaklardır. Eğer parça değişimi gerekiyorsa teknisyenlerimiz ambalajından yeni çıkartmış oldukları orijinal Isısan yedek parçası ile bu montajı gerçekleştireceklerdir.

Hiçbir suretle yan sanayi ürün kullanmamaktayız. Bu anlamda garantili bir servisizdir. Hiçbir şikâyetiniz kalmayacak ve klimanızdan tam verim alacaksınız. Ayrıca kapıda nakit ödeme, kartla ödeme gibi seçenekler de sunmaktayız. Ekonomik ve garantili servis denilince Ankara’da doğru firma Ankara Isısan Klima Servisi.

Ankara Isısan Klima Servisi klimalar konusunda uzman kadrosu ile Ankara il ve ilçelerinde sizlere kapsamlı hizmet sunmaya devam ediyor. Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile cihazlarınızda ortaya çıkabilecek her türlü soruna profesyonel bir çözüm sunuyor. Önemli olan cihazınızdaki arızanın nedeninin tam olarak belirlenmesidir.

Bunu da ancak Isısan klimalarda uzman bir teknisyen yapabilir. Firmamız geniş bir kadroya sahiptir. Bu anlamda merkez dahil tüm ilçe ve semtlerde yardımınıza koşmaktayız. TSE hizmet standartlarında işlem yapmakta olup bir yıllık da servis garantisi vermekteyiz.

Klimalar pek çok modelde insanların ihtiyacını karşılamak maksadıyla tasarlanmışlardır. Klimalar iç ünite ve dış ünite olarak ikiye ayrılırlar. Bu ünitelerde ortaya çıkan sorunlar için detaylı bir inceleme yapmak gerekir. Örnek vermek gerekirse dış ünite düzgün çalışıyor ancak iç ünitede bir problem gözüküyorsa iç fanının çalışmamasının bazı nedenleri vardır.

Dört nedeni olduğu göz önüne alabiliriz. Bu problemler kart üzerinde bulunan SSR’ların zarar görmüş olabileceği,  fan motorunun kondansatörünün arızalanmış olabileceği, fan motorunun sargılarında bir arıza olabileceğidir. Ayrıca kartın kendisinin de arızalı olabileceği unutulmamalıdır. Bu arızalardan hangisi olduğu teknisyenimizin yapacağı kontroller neticesinde belli olacak ve Ankara Isısan Klima Servisi güvencesi ile işlem yapılacaktır.

Klimanızda bir takım tedbirleri kendiniz de önceden alabilirsiniz. Örneğin bir hava filtresini temizleyebilirsiniz. 15 günde bir yapabileceğiniz bu temizlik ile Isısan klimanızı daha verimli kullanmanız mümkündür. Hava filtrelerini temizlemek oldukça kolaydır. Elektrik süpürgesi ile temizlenebilir ya da musluk altında yıkayabilirsiniz. Ancak yıkayacaksanız yıkama sonrasında kuruması için kesinlikle güneş altında tutmamak gerekiyor.

Filtreleri yıkarken çitilemeyiniz çünkü cihazınıza zarar verebilir. Filtreyi çıkarttıktan sonra ise klimayı çalıştırmayın. Bu sizlere önerebileceğimiz en basit klima temizliği olmaktadır. Fakat temizliğin yanı sıra gerekli kontrollerin Isısan Klima Servisi tarafından yapılması gerekir.

Mesela soket bağlantılarının kontrolü, R-22 gazının alçak ve yüksek basın değer kontrollerinin yapılması, drenaj tavasının ve hattının temizlik işlemleri sayılabilir. Ayrıca eksik gaz var ise şarjı, duyu ile bir takım kontroller, basınçlı hava veya su ile evaparatör ve kondaserin temizliği gibi uzmanlık isteyen kapsamlı işlemler firmamız teknisyenleri tarafından yapılacaktır.

Klimanız ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü bakım ve kontrol işlemleri Isısan Klima Servisi uzman kadromuz ile yapılmaktadır. Ankara il ve ilçelerinden bizleri günün 24 saati arayabilir ve anında hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İso 9001 belgeli firmamız Isısan klimalar konusunda gerekli eğitimleri almış ekipten oluşmaktadır.

Klimanıza parça gerekiyor ise bunu Isısan markasının orijinal parçalarından sağlamaktayız. Ankara Isısan Klima Servisi olarak kapıda nakit ya da kartla ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ekonomik, garantili ve çözüm odaklı hizmet için bizleri dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir