Ankara Raks Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Raks Klima Servisi

Ankara Raks Klima Servisi, en eski en köklü markalardan birisi olan Raks’ın her model klimasına gerekli bakımları yapan, mecburiyeti dahilinde orijinal yedek parçasını temin eden, geniş kapsamlı hizmet sunan firmadır.

Ankara Raks Klima Servisi
Ankara Raks Klima Servisi

Klimalar pek çok kapalı alanda insanların rahat bir nefes alması açısından son derece işlevli önemli cihazlardır. Pek çok markanın pek çok modelde kliması kullanıcılar ile buluşuyor.

Klimalar modellerine göre her kesime hitap edecek yapıdadırlar. Klima çeşitleri arasında duvar tipi, salon, inverter multi split, kanallı tip, tavan, yer, kaset, inverter duvar tipi split gibi modeller bulunmaktadır. Ev, işyeri, mağaza, alışveriş merkezi, hastane, okul ve daha pek çok kamu ve özel alanda klimalar kullanılmaktadır.

Eskiden kullanım alanı oldukça kısıtlı olan klimalar günümüzde hemen her kapalı alanda görebildiğimiz cihazlardır. Gerekli bakımları yapıldığı takdirde yıl içerisinde sağlam performans sergilerler. Raks ise klima konusunda köklü bir geçmişe sahiptir.

Bu anlamda yıllardan beri ev ve işyerlerinde en sık kullanılan markalardan birisi olmuştur. Raks’ın köklü oluşu gibi servisi de bu anlamda oldukça eskidir.

Ankara Raks Klima Servisi geçmişte olduğu gibi bugünde Raks klimalarında her türlü bakım ve onarımı başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Uzmanlarından kapsamlı bir bakım ile Raks marka klimalarınızda hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Üstelik Ankara Raks Klima Servisi olarak bakımlarımızı garanti kapsamı altında gerçekleştiriyoruz.

Klimalar bazı durumlarda bakımları yapılsa dahi elde olmayan sebeplerden arıza ortaya çıkarabiliyorlar. Bu arızalar genellikle elektrik kaynaklı ya da devre kaynaklı olabiliyor.

Örneğin klimanın ihtiyacı olan elektrik gerilimi düşük bir şekilde cihaza gelirse cihaz ihtiyaç duyduğu gerilimi alamaz ve arızaya geçer. Aynı şekilde voltaj yüklenmesi nedeniyle gerilimin aşırı olduğu durumlarda da kart yanabilmektedir.

Özellikle elektrik kesintisi sonrasın elektriğin birden gelmesi ile bu durumla sık bir şekilde karşılaşıyoruz. Kullanıcılarımıza bu nedenle elektrik kesilmesi dahilinde cihazın elektrikle olan bağlantılarını kesmelerini öneriyoruz.

Klimalarınızda bu ve bunun gibi oluşabilecek beklenmedik arızalarda gerekli desteği sağlıyoruz.

Ankara Raks Klima Servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve bu anlamda onarım sonrasında cihazınızda hiçbir sorun kalmadığını son teknoloji cihazlar ile test ederek onaylar.

Cihazınız bakım ve onarım sonrasında 1 seneliğine garantimiz altına girmiş olmaktadır. Günün her saati kusursuz servis hizmetimizden yararlanmak için bizleri Ankara için tek numaramızdan arayabilirsiniz. İso 9001 belgeli Raks klima servisiniz hiçbir suretle mağdur olmamanız için nöbetçi teknisyen hizmeti sağlamakta, bu anlamda 24 saat sizlere yardımcı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir