Ankara Rubenis Klima Servisi

ileadmin

Ankara Rubenis Klima Servisi

Ankara Rubenis Klima Servisi, Rubenis markasının ürettiği ve Ankaralıları müşterilerimizin kullandığı duvar tipi, salon tipi ve mobil tip her türlü klima modeline bakım, onarım ve yedek parça servisi sağlayan alanında uzman bir birimdir.

Rubenis Klima Servisi Ankara
Ankara Rubenis Klima Servisi

1980 yılında faaliyete başlayan Rubenis markası yıllardır insanların evlerinde konforu sağlayan klimaları üretmekte ve geniş bir alana yayılarak tüm Türkiye’de hizmetlerini sürdürmektedir.

Rubenis marka klimalar hem soğutma hem de ısıtma işlevlerini tam kapasite olarak yerine getiren, kumandası ile rahat kontrol edilebilen cihazlar olarak evlerde, kamu ve özel binalar ile işyerlerindeki yerini alıyor. Ankara’da Rubenis marka klimalar konusunda ise yıllardır olduğu gibi teknik destek, onarım ve orijinal yede parça teminini Ankara Rubenis Klima Servisi sağlıyor.

Rubenis marka bünyesinde ihtiyaca yönelik pek çok model ve tasarımda klima bulunuyor. Farklı fiyat seçenekleri ve özellikleri ile sunulan bu birbirinden kullanışlı klimalar düzenli bakımları dahilinde oldukça iyi performans vermekte olup rutin bakımlarının ihmali ile beraber teknik sorunları da beraberinde getirebilmektedir. 

Rubenis klimaları için düzenli bakım işlemlerini Ankara’nın hangi ilçesinde ya da semtinde olursanız olun bizzat gelerek yapan sertifikalı ve tecrübeli teknisyenlerimiz müşteri kaydı oluşturarak sizlere bu rutin bakımları yılın istediğiniz zamanında düzenli olarak yapmaktadır. Klimalarda ortaya çıkan sorunlarda hemen klimanıza suç atmayın. Özellikle bazı devresel arızalar istemeden ortaya çıkabiliyor. Voltaj ani düşme, yükselme gibi sorunlar sizin dışınızda olan bazı durumlardır ve ne zaman olacağını kestiremezsiniz. Bu ani voltaj düşmeleri ya da çıkmaları klimanızdaki karta zarar verebilmekte ve çalışmasını durdurabilmektedir. Bunun dışında klimanın iyi ısıtmaması, soğutmaması, koku yayması, farklı sesler çıkartması, su akıtması, kumandanın çalışmaması gibi pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz.

Klimanızda ortaya çıkan bazı teknik problemleri öncesinde tedbir alarak önleyebilirsiniz. Cihazınızı kullanım kılavuzu dahilinde kullanmalı ve haftalık temizliğini aksatmadan yapmaya çalışmalısınız. Toz, kir, bakteri oluşumu klimadaki sirkülasyon ile size dönebilir. Bu mikrobik durum sağlığınızı elbette kötü etkileyecektir. Bunun dışında eğer klimanızı uzun vadede kullanmayacaksanız yine de rutin bakım ve temizliğini yapmayı ihmal etmeyin.

Eğer klimanızı uzun zaman kullanmadıysanız ve açtığınızda sorun yaşadıysanız Ankara Rubenis Klima Servisi olarak seçkin ve uzman personelimizden yardım alabilirsiniz. Prensip olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş firmamız tam donanımlı servis araçları ile evinize kadar gelip gerekli bakım ve onarımı yapmaktadır. Ayrıca kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçeneklerini de size sunan firmamız ekonomik oluşu, garantili hizmet anlayışı ile de tercih sebebidir.

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın