Ankara Samsung Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Samsung Klima Servisi

Ankara Samsung Klima Servisi, son teknoloji Samsung marka klimaların evlerinize sıklıkla girdiği günümüzde sizlerin Samsung klima bakım ve servisinizi garantili bir şekilde yapıyor.

Ankara Samsung Klima Servisi
Ankara Samsung Klima Servisi

Kurumsal hizmet anlayışı ile işlemlerini yapan firmamız Ankara’da her bölgede profesyonel bir şekilde servis hizmetini sağlamaktadır. Modeli ne olursa olsun markası Samsung olan tüm cihazlarınızın bakımı tarafımızca yapılmaktadır. İster en eski model olsun ister bu sene çıkmış yeni bir model, hiç fark etmez.

Ankara Samsung Klima Servisi teknisyenleri Samsung alanında uzman, eğitimli ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Birimimiz Ankara ve çevresinde geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Bu anlamda sadece merkez değil, tüm ilçe ve semtlerdeki Samsung kullanıcıları bizden 24 saat destek alabilirler. 24 saat diyoruz çünkü müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına karşılık vermek isteyen servisimiz nöbetçi teknisyen sistemi ile sizleri hiçbir şekilde mağdur etmiyor.

Ayrıca hızlı servis araçlarımız ile sizin bölgenize en yakın birimimizi gönderiyoruz. Hiçbir şekilde saatlerce zaman kaybetmiyorsunuz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız yaptığı işlerle kendisini göstermektedir.

İso 9001 belgeli Ankara Samsung Klima Servisi işini şansa bırakmaz, arızayı yerinde görür, tespitini yapar ve en uygun onarım işlemini hayata geçirir. Böylelikle Samsung klimanızdan uzun müddet verim alırsınız.

Klimalar bazı durumlarda arızalanabilmekte ve aniden çalışmayı durdurabilmektedir. Öncelikle arızanın nedenini tam olarak tespit etmek gerekiyor. Teknisyenlerimiz sizin şikâyetlerinizi dinledikten sonra gerekli kontrolleri yaparak durumun netliğini ortaya koyacaktır.

Klima konusunda en sık aldığımız şikâyetlerden bir tanesi klimanın yeteri kadar soğutmaması ya da ısıtmamasıdır. Klima buz eritme adına bir takım işlemler yapar. Bu esnada sıcak havanın ortaya çıkması için dahili fan aktif olacaktır. Bu ortalama 2-4 dakikalık sürecek işlemde cihaz duracaktır. Bu notada endişe edece bir durum yoktur.

Ortalama 5 dakika kadar beklediğinizde sıcak havanın yeniden verildiğini göreceksiniz. Fakat ısıtma ya da soğutmayı tam verimli olarak alamıyorsanız filtrelerin kontrolü gerekecektir.

Filtrelerdeki tıkanıklık klimanızın en büyük sıkıntılarından birisidir. Filtreler düzenli temizlendiğinde tıkanıklık söz konusu olmayacak ve ister sıcak ister soğuk hava verimli bir şekilde gelecektir.

Klimanıza dair aklınıza takılan her tür teknik problemde Ankara Samsung Klima Servisi teknisyenlerimizi arayabilirsiniz. Uzmanlık alanı Samsung klimalar olarak olan teknisyenlerimiz sizlere en hızlı şekilde geri dönecek ve cihazınızın performansını etkileyen sorunu bularak onarımını gerçekleştirecektir.

Ankara’da yıllardır sürdürdüğü başarılı bakım ve onarım hizmetleri ile müşterilerinin daimi tercihi olan Ankara Samsung Klima Servisini siz de arayın, garantili hizmet ile tanışın.

Samsung Klima Servisi klima konusunda kalitesi ve dayanıklılığı ile kendisini ispat etmiş Samsung markasının tüm klima modellerine gerekli bakımı sağlayan Ankara ilinin en köklü firmasıdır.

Klimanızın yıllık rutin bakımlarından tutun da yedek parça montajı, temizliği, yerinde onarımı gibi işlemleri sizler için ekibimiz gerçekleştirmektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız hız kesmeden sürmektedir. Ankara il ve ilçelerinde hesaplı, çözüm odaklı işlemler sunuyoruz.

Klimalar performanslarına göre farklı modellerde sunulmaktadır. İhtiyaca uygun şekilde tercih edilecek klimalar ile uzun vadede hiçbir sorun yaşamamak mümkündür. Ancak elektrik ya daparça bazlı ortaya çıkabilecek arızalarda uzman desteği gerekecektir. Samsung Klima Servisi olarak bu gibi durumlarda müşterilerimizi yalnız bırakmıyor ve günün 24 saati gerekli teknik desteği sağlıyoruz.

Klimalar konusunda gün içerisinde pek çok şikâyet alabiliyoruz.Klimada bir çalışma sorunu varsa bu kaynağını bulmak gerekir. Örnek vermek gerekirse klimaya elektrik gitmiyor olabilir. Bu durumda sigortalarda bir sorun olup olmadığına bakılmalıdır. Çalışma göstergelerindeki değişiklikler de gözlemlenmelidir.

Klimanın kış ve yaz modu gibi pek çok modu bulunuyor. Bu modlar değiştirildiği takdirde klimanın devreye girmesi biraz zaman alabilir. Eğer kumanda ile kontrol ediliyorsa kumandanın cihaza olan temasında bir sorun meydana çıkmış olabilir ki gerekli kontrolünün sağlanması gerekir. Ankara Samsung Klima Servisi ekiplerimiz bu konuda sizlere kapsamlı bir hizmet sunacaktır.

Eğer Mitsubishi marka klimanız çalışıyor ancak istediğiniz ısıtma ya da soğutma verimini alamıyorsanız filtreler kontrol edilmelidir. Uzun süre kullanılmayan klimalar zaman içerisinde tozla kaplanabiliyor ve bu da klimanızın çalışmasında sorun çıkarabiliyor.

Toz birikmeleri ile klimanızın verimliliği düşerken fazla enerji harcamaya başlıyor ve bu da faturalara olumsuz yansıyor. Klima temizliği hakkında detaylı bilgi almak için Samsung Klima Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Klimalarda aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi de klimanın çok sesli çalışması üzerinedir. Eğer klima çok yüksek sesle çalışıyorsa fan motoru ya da rulmanlarda bir arıza meydana gelmiş olabilir, kontrol edilmelidir.

Fan motorunda bir arıza var ise onarımı yapılmalı ancak çalışmaz durumda ise yedek parça değişimine gerek duyulabilir. Ankara Samsung Klima Servisi teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra cihazın yeni bir parçaya gerek duyu duymadığına dair sizleri bilgilendirecektir.

Hem elektrik hem gaz hem de elektronik parça yardımı ile çalışan klimalarınız hiç beklemediğiniz bir anda arıza ortaya çıkarabilir. Önemli olan doğru müdahale ile kesin sonuçtur. Yılların birikimi ile Samsung Klima Servisi ekibimiz arıza tespitini yaptıktan sonra sizleri bilgilendirecek ve yapılacak işlemleri sizlerle paylaşacaktır.

Samsung klimalarınız için her türlü destek Samsung Klima Servisi ekibimiz tarafından verilmektedir. Günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir