Ankara Sanyo Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Sanyo Klima Servisi

Ankara Sanyo Klima Servisi, klimalarda oluşan arızaları anında tespit edip hızlı bir şekilde onaran Ankara’nın en eski, köklü ve tecrübeli firmalarından birisidir.

Ankara Sanyo Klima Servisi
Ankara Sanyo Klima Servisi

Öyle ki uzmanı olduğu Sanyo klimaların her modelini tanıyan ve garantili onarımını yapan bir ekibi bulunmaktadır. Ankara Sanyo Klima Servisi eğitimli ve sertifikalı personeli ile cihazınızı ilk günkü performansına getirecek işlemler yapar. Bu şekilde sorun ne olursa olsun garantili bir şekilde çözülmüş olur.

Diğer tüm beyaz eşyalar gibi hayatımızda önemli bir yeri olan klimalar sıcak yaz aylarında serinletme, soğuk kış aylarında sıcak hava verme adına vazgeçilmez pratik cihazlardır.

Birbirinden farklı marka ve modellerle insanlarla buluşan bu cihazların her biri birbirinden üstün olmakla beraber her platforma ve ihtiyaca özel olarak tasarlanmışlardır. Evlerde ister küçük odalarda, ister mutfakta ya da salonda ortamı rahatlatmak üzere görevlerini yerine getirmektedirler. Ancak her cihazda olduğu gibi klimaların da bakıma ihtiyacı vardır.

Ankara Sanyo Klima Servisi’nden Bazı Yararlı Bilgiler

Klimalar özellikle uzun süre kullanılmadıklarında bir bakımdan geçirilmesi gereken cihazlardır. Kış ayları bitip bahar aylarına gelindiğinde yani cihazın en aktif kullanılacak dönemlerinin öncesin de kapsamlı bir bakım yerinde olacaktır. Eğer klima tercihiniz Sanyo markadan yana ise Ankara Sanyo Klima Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakım ve kontrolleri sizin için gerçekleştireceklerdir.

Klimalar diğer beyaz eşyalar gibi elektronik devrelerden oluşan ve bu devrelerden birinde herhangi bir aksaklık oluştuğunda çalışmayı durduran cihazlardır.

Klimanıza ne denli iyi bakarsanız o da size o denli iyi performans gösterecektir. Markası ne olursa olsun bir takım arızalarda sizin yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. Servisin genel bakımları ile olası arızalar ortadan kalkar.

Klimalar hem sıcak hem de soğuk hava verirler. Bu anlamda yazları serinletir kışları ise sıcak hava ile ısıtırlar. Fakat bazı durumlarda klima bu iki özelliğini yitirip sadece tek bir işlem gerçekleştirmektedir.

Bu da doğal olarak bir arızanın varlığına işarettir. Böyle bir durumda iç ünite kartından şüphelenmek gerekir. Fakat iç ünite kartı sağlamsa iç ve dış üniteleri birbirine bağlayan kablolarda bir temassızlık söz konusu olabilir. Klimanızda bu sorunun nereden çıktığı ancak uzman kontrolleri ile belirlenecek ve en uygun onarım yöntemi seçilerek işlem yapılacaktır.

Ankara Sanyo Klima Servisi Garantili Hizmet Sunuyor

Klimalarınız Ankara Sanyo Klima Servisi ile güvence altındadır. Yapılan işler garanti kapsamında olup kullanılan parçalar tamamen orijinal Sanyo’nun kendi parçalarıdır. Ankara’da Sanyo marka klimalara yıllardır bakım ve onarım yapan ekibimiz sadece tek bir telefonunuz ile kapınıza gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir