Ankara Sunny Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Sunny Klima Servisi

Ankara Sunny Klima Servisi, teknik bakım, onarım ve orijinal yedek parça ihtiyaçlarınız için her daim hizmetinizdedir.

Ankara Sunny Klima Servisi
Ankara Sunny Klima Servisi

Yıllardır Sunny markasının klimalarında oluşan her b ir arıza için Ankaralılara hizmet sunan firmamız bunu tüm ilçe ve semtlerde gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti ile hareket eden firmamız bu anlamda 25 yılı geride bırakmıştır. Bu kalıcılığını ise koşulsuz şartsız müşterilerinin memnuniyetine borçludur.

Kurumsal hizmet anlayışı ile tam kapasite çalışarak Sunny marka klimalarda oluşan her bir arızada müşterilerinin yanında olmuştur. Bu prensiple dün nasılsa bugün de aynı şekilde disiplinli ve sonuç odaklı çalışmaktadır.

Bünyesindeki teknisyenler ve personel özel eğitim almış olup hepsi Sunny cihazları konusunda en küçük parçalarına kadar tam yetkindirler.

Ankara Sunny Klima Servisi Ankara’nın Her Yerinde

Ankara gibi büyük bir şehirde zaman planlaması son derece önemlidir. Müşterilerimizin gününden ve dakikalarından çalmamak adına şehrin her bir yanına yaydığımız servis araçlarımız ile hızlı bakım ve onarım yapıyoruz.

Ankara Sunny Klima Servisi olarak teknolojinin bize sunduklarından da faydalanıyor müşterilerimizin bize rahat ulaşması adına pek çok yeni kanal üretiyoruz. Canlı telefon destek hattı, online internet destek hattı ya da whatsapp destek hattı ile arıza kayıtlarınıza anında geri dönüş sağlıyoruz.

Sunny klimalar farklı model ve çeşitleri ile hemen her türlü yaşam alanına uygun olarak tasarlanmış kaliteli ürünlerdir. Bu ürünlerin Sunny cihazları tanıyan personel tarafından yıllık bakımlarının yapılması gerekir.

Yıllık bakımları yapılan diğer beyaz eşyalar gibi klimalar da uzun vadede sorun çıkartmayacaktır. Ankara Sunny Klima Servisi son teknoloji cihazları ile herhangi bir kaçak, sızdırma ya da bağlantı kopması gibi durumları anında tespit eder ve gerekli onarımı gerçekleştirir.

Orijinal Yedek Parça ile Servis İmkanı

Yedek parça gerektiği durumlarda ise bunu Sunny markasının orijinal parçalarından temin eder. Klimaların verimli hava vermesini engelleyen pek çok durum vardır. Bunlardan en önemlisi ise filtrelerde biriken toz ve kirlerdir.

Müşterilerimiz yeterli soğuk ya da sıcak havanın gelmediğine dair bizlere bir takım arıza kaydı oluşturuyorlar. Bunların bir kısmı filtrelerin düzenli temizlenmediğinden dolayı ortaya çıkan verimsizliklerdir. Filtrelerin haftalık ya da aylık temizliğini elektrik süpürgesi ile ya da yumuşak bir bez ile yapabilirsiniz. Filtreyi çıkartıp ıslak bezle sildikten sonra geri takmadan önce kurumasını bekleyin. Ancak kurutmak adına güneş altında tutmayın. Bu filtrenize zarar verebilir.

Ankara Sunny Klima Servisi olarak klimanıza yıllık bakım yaparken gerekli teçhizatımız ile temizliğinide gerçekleştiriyoruz. Sunny klimanıza dair sormak istediğiniz sorular için ya da günün herhangi bir saatinde teknik destek almak adına Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir