Ankara Toshiba Klima Servisi

ileadmin

Ankara Toshiba Klima Servisi

Ankara Toshiba Klima Servisi ile artık klimalarınızda yaşadığınız problemler sona eriyor.

Toshiba Klima Servisi Ankara
Ankara Toshiba Klima Servisi

Ankara’nın en köklü firmalarından olan ve şehrin her ilçe ve semtine yayılmış hizmet ağı ile en ufak montaj sorunundan en sıkıntılı devre sorunlarına kadar Toshibaklimanız ile ilgilenecek olan Ankara Toshiba Klima Servisi bir telefon kadar yakınınızda.

Kapalı alanlarda iklimlendirme işlemini başarılı bir şekilde yapan Toshiba marka klimalar yaz olsun kış olsun dilediğiniz sıcaklığı/soğukluğu sizlere sunan son teknoloji kullanımı pratik cihazlardır. Mevsim şartları ne olursa olsun, eviniz, işyeriniz ya da dilediğiniz herhangi bir kapalı alanı dilediğiniz mevsimle buluşturabilirsiniz.

 Toshiba klimanız her ne kadar iyi çalışıyor olursa olsun rutin bakımlarını sizler için yapıyoruz. Çünkü klima demek düzenli bakım demektir. Klimalar süreli olarak belirli bir ortamda bulunduğundan ve çalışması dahilinde kir, toz ve pek çok bakteriye maruz kaldığından tıkanmalar sıklıkla meydana gelir.

Yazın soğuk hava, kışın ise sıcak hava alamıyorsanız bunun altında yatan pek çok belirli neden vardır. Uzun süre çalıştırılmayan cihazlarda tutukluk, aksama ya da hiç çalışmama gibi teknik problemler ortaya çıkabilir. Bilindiği gibi teknik servis hususunda en dikkat edilen noktalar bulunduğunuz yere yakın olması, hızlı, garantili onarım yapması ve elbette ekonomik olmasıdır.

Ankara’da tüm bu özellikleri bir arada bulabileceğiniz Ankara Toshiba Klima Servisi hızla bulunduğunuz yere gelerek yerinde arıza tespiti yapmakta, arızayı ve yapacağı işlemi sizinle paylaşmaktadır. Onayınız dahilinde yapılacak tüm onarım ve bakım işlemlerinden sonra cihazınız ilk günkü gibi olacaktır.

Klimadaki dış ve iç üniteler en hassas noktalar olmakla beraber buralarda ortaya çıkan arızalar teknisyenlerimiz ile onarılmaktadır. İç ünite ve dış ünite arızalarında problem kart kaynaklıdır. Kart üzerindeki besleme rölesi, kart üzerindeki SSR ya da fan motorundaki kondansatör arızalı olabilir.

Bu arızalar klimanızın çalışmasına engel olabilir. Bu tip arızalar için mutlaka teknik destek almalısınız. Birbirinden farklı modelde yedek parçalarımız eğer gerekli görürse cihazınıza takılacak ve klimanız eskisi gibi çalışacaktır. Sizlere orijinal yedek parça temini sağlayan Ankara Toshiba Klima Servisi kesinlikle yan sanayi malları kullanmaz.

Tesisat borusu, kompresör, üniteler, dört yollu vana, lastik takozlar, fan ve fan kanatları, fan motoru gibi önemli parçaların arızalarının giderilmesinde uygun ekipmanlar kullanıyor ve sizleri sıkıntılı bir süreçten kurtarıyoruz.

Ankara Toshiba Klima Servisi klimanız için gereken tüm parçaları da içerisinde barındıran donanımlı servis araçları ile Ankara’nın her yerinde hizmet vermektedir. Klimanızın dilinden anlayan profesyonel ekip Toshiba Klima Servisi.

Toshiba Klima Servisi Ankara il ve ilçelerinde sizlere klimalar konusunda uzman kadrosu ile gerekli teknik bakım ve onarım hizmetini sunan yılların köklü firmasıdır. Toshiba markası yıllardır elektronik cihazları ile rüştünü ispatlamış ve hemen her evde ya da işletmede karşımıza çıkan bir markadır.

Ankara gibi kalabalık bir şehirde insanların Toshiba klimalarında yaşayabilecekleri sorunlara yetişmek ve onlara yardımcı olabilmek amacıyla 20 yılı aşkın süredir hızlı ve garantili hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Her ne kadar Toshiba kaliteli bir marka olsa da ortaya çıkabilecek beklenmedik arızalarda tedbir almak, gerekli parçaların teminini sağlamak ve zaman kaybetmeden bu işlemleri yapabilmek önemlidir.

Klimalar konusunda aldığımız arıza kayıtlarına servis araçlarımız ile en hızlı şekilde cevap veriyor ve problemi ortadan kaldırıyoruz. İso 9001 belgeli firmamız personelinin tamamı Toshiba cihazlar ile ilgili gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerdir. Tüm Ankara il ve ilçelerinde sizlere kaliteli ve garantili işlem yapan Ankara Toshiba Klima Servisi ekibimiz günün 24 saati ulaşılabilir durumdadır.

Klimalarda günlük olarak aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi cihazın su kaçırma sorunudur. Eğer Toshiba klimanız su kaçırıyor ise bu durum iç tıkanma ile ilgili olabilir. Tahliyede oluşmuş bir tıkanıklık sızıntıya sebep olmuş olabilir. 

Klimalar normal şartlarda yaz aylarında iç üniteden kış aylarında ise dış üniteden su tahliyesi yaparlar. Ancak bu durum bir kaçırma değildir. Fakat boru hattında oluşabilecek bir çatlak ya da kopma, klima arka kapak arkasında oluşabilecek bir çatlak arızadır ve bu sızıntı normal değildir. Toshiba Klima Servisi ekiplerimiz gerekli tüm kontrolleri sağlayarak klimanın su sızıntı kaynağını bulacak ve gerekli müdahaleler ile onarımını gerçekleştirecektir.

Toshiba marka klimanızın tam kapasite çalışabilmesi için hem dış ünite hem de iç ünitenin sağlıklı bir şekilde çalışması gerekir. Eğer klimanızın iç ünite fanı dönmüyor ise cihazınızdan verim almanız mümkün değildir. Sensör, fan kapasitörü veya iç ünite kartında bir problem ortaya çıkmış olabilir. Ankara Toshiba Klima Servisi teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayacaktır.

Klimanızın önemli parçalarından bir tanesi de fan motorudur. Fan motoru çalıştığı halde ne sıcak ne de soğuk hava alamıyor iseniz klimanızın termostatında bir arıza çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Termostat kontrolü ve onarımı Toshiba Klima Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır. Ayrıca kullanılamayacak durumda bir parça var ise orijinal Toshiba yedek parça temini ve montajı yine personelimiz dahilinde yapılacaktır.

Günün her saatinde Ankara bölge merkez servisimize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 24 saat boyunca aktif olarak çalışmakta olup en ufak bir arızada dahi Toshiba Klima Servisi gezici servis ekiplerimiz anında bulunduğunuz yere gelerek kontrolleri gerçekleştirmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın