Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Vestel Klima Servisi

Ankara Vestel Klima Servisi, Ankara ve çevresinde Vestel marka klima kullanan insanlara her türlü bakım ve onarım desteğini vermeyi hedef edinmiş, vizyoner, teknolojik anlamda yeniliklere ayak uyduran ve müşteri odaklı hizmeti benimsemiş bir servis olarak yıllardır yoluna devam etmektedir.

Ankara Vestel Klima Servisi
Ankara Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi beyaz eşyalar konusunda kaliteli ve uzun ömürlü cihazları ile bilinen Vestel markasının klima modelleri konusunda her türlü bakım ve onarım işlemlerini Ankara sakinleri için garantili bir şekilde yapmaktadır. Bildiğiniz gibi klimalar çoklu performans yapısı ile hem yazın hem de kışın yoğun bir şekilde kullanılan oldukça pratik cihazlardır.

Vestel teknolojisi, dünya ile aynı anda ilerlediğinden kullanacağınız klimanın da son teknoloji olması kaçınılmazdır. Hem evde hem de büyük işletmelerde bağımlı ya da bağımsız üniteler şeklinde tercih edilen Vestel klimalarınız için Ankara ilinde kapsamlı servis hizmetini firmamız vermektedir.

Klimalarda hiç beklenmeyen pek çok arıza ortaya çıkabilir. Bu arızaların bir kısmı ufak olabilmekte bir kısmı ise ciddi anlamda parça değişimi ve operasyon gerektiren arızalardır. Önemli olan arızanın tespitinin doğru yapılıp çözüm odaklı işlemin uygulanmasıdır.

Vestel Klima Servisi ekiplerimiz yılların deneyimi ile sizlerin bu ihtiyacını gece gündüz demeden anında karşılamaktadır. Eğer parça değişimi gerekecek ise bunu da orijinal Vestel yedek parça ile sağlamakta ve cihazınızın performansını ilk günkü konuma getirmektedirler.

Klimalar modlarına göre hem sıcak hem de soğuk hava vermek üzere programlanabilirler. Vestel marka klimanız çalışıyor ancak yeteri kadar soğuk hava üflemiyor ise altındaki sebebe bakmak gerekiyor.

Öncelikle cihazınızın ön kapağını açarak filtrelerin temizliğini kontrol etmelisiniz. Klimanızın filtrelerini her 15 günde bir temizlemeye özen göstermelisiniz. Temizlik konusunda detayları Vestel Klima Servisi personelimizden öğrenebilirsiniz.

Klimanızın çalışmasında problem yok ancak belirli aralıklarla durduğunu görüyor iseniz üfleme ağızlarının önünde herhangi bir eşya, nesne olmadığından emin olmalısınız. Ağızları kapatan herhangi bir nesneyi algıladığında cihazınız dinlenme moduna geçebilir. Vestel Klima Servisi teknisyenlerimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Klimalar programlanabilir cihazlar olduğundan bazı durumlarda program hatası ile karşılaşma söz konusu olabiliyor. Eğer klimanızın programını ayarlayamıyor ya da program hatası ile karşılaşıyor iseniz öncelikle kumandanızdan yaz ya da kış modunu doğru seçtiğinizden emin olmalısınız.

Klimanız eğer otomatik modda çalışıyor ise ortama en uygun ideal sıcaklık seviyesini kendi ayarlamış olabilir. Klimanızı otomatik moddan çıkararak kendiniz ayarlama yapabilirsiniz. Eğer modu doğru seçtiğinize inanıyor iseniz gerekli desteği almak için Vestel Klima Servisi telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Vestel klimanız ile ilgili aklınıza takılan, sormak istediğiniz herhangi bir soruda ya da teknik destek talebinde Ankara Vestel Klima Servisi operasyon merkezimizden dilediğiniz an yardım alabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile başkentin merkezi ve ilçelerinde aktif olarak klimalar konusunda yardımcı olmaktayız. Kapıda kredi kartı ya da nakit ödeme seçenekleri ile sizlere ekonomik ve çözüm odaklı hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

1984 yılından beri beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri ile insanlara kaliteli ürünler sunan Vestel’in klimaları tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi oldukça geniş bir kitle tarafından kullanılıyor.Vestel markası kullandığı parçalar bakımından Avrupa’daki benzerlerini aratmayan bir yapıda olup yaygın hizmet ağı ile adından söz ettirmeyi başaran, kullanışlı ürünleri bir çatıda toplayan bir marka olarak öne çıkmaktadır.

Bu kaliteli ve çevremizde sıklıkla rastladığımız markanın elbette servis ağı da bir o denli geniş olacaktır. Ankara Vestel Klima Servisi, Ankara’da ve çevre ilçelerinde Vestel marka klima kullanan her bireysel ya da kurumsal kullanıcıya bakım ve onarım bağlamında garantili hizmet götürmektedir.

Klimalar oldukça ulanışlı ve pratik cihazlar olmalarına rağmen bir takım istenmeyen teknik sorunlar da çıkarabilmektedirler. Sebebi pek çok etkene bağlı olsa da ortaya çıkacak bu teknik sorunları markayı iyi tanıyan ve teknik donanımına hâkim bir servis ile aşmalısınız.

Ankara Vestel Klima Servisi diğer tüm klima markalarında olduğu gibi Vestel klimalarında da markanın her modelini iyi tanıyan, mekanik yapısını çok iyi bilen sertifikalı teknisyenleri ile onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Klimalarda meydana gelen ve bizimde sıklıkla şikâyetini aldığımız durumlardan bir tanesi klimaların sadece soğutması ya da sadece ısıtması. Yani tek bir işlev görerek diğer işlevi yerine getirmemesi durumudur. Cihazınızda böyle bir durum var ise muhtemelen iç ünite kartında bir arıza oluşmuş demektir.

Ancak kart zararlı değilse iç ve dış üniteler arasında bir kablo temassızlığı da olabilir. Dört yollu vana ya da vana bobininin arızalı olması da çift işlevi yerine getirmemede etkili olabilir. Bu nedenle klimanıza gerekli bakımı yaptırarak sorunun nereden kaynaklandığını öğrenmeniz gerekir.

Şayet bu saydığımız arızalardan bir tanesi söz konusu ise Vestel uzmanı teknisyenimiz derhal müdahalede edecek ve klimanızın il günkü gibi çalışmasını sağlayacaktır. Şayet bir parça değişimi söz konusu olacak ise Vestel’in kendi orijinal parçalarının kullanıldığından emin olabilirsiniz. Servisimiz hiçbir suretle yan sanayi yedek parça kullanmamaktadır.

Ankara Vestel Klima Servisi olarak mobil destek, online destek, telefonla destek ya da çağrı kaydı oluşturma talebi ile destek alabilirsiniz. Cihazınızda oluşabilecek herhangi bir arıza için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir