Ankara Electra Klima Servisi
Ankara Klima Bölge Servisi

Ankara Electra Klima Servisi

Ankara Electra Klima Servisi, klima tercihini Electra ürünlerinden tercih eden herkese garantili servis imkânı sunuyor.

Ankara Electra Klima Servisi
Ankara Electra Klima Servisi

Üstelik bunu Electra konusunda profesyonel teknisyenleri ile yapıyor. Beyaz eşyalardan en sık tercih edileni klimalar pek çok marka ve modelle alıcılarına ulaşıyor. Ürün dağıtım ağı oldukça fazla olan ve sık tercih edilen Electra klimaların başkent Ankara’daki tüm bakım ve onarım işlemlerini Ankara Electra Klima Servisi teknisyenleri başarılı bir şekilde yapıyor.

Size ise sıcak yaz aylarında serinlemenin keyfini sürmek düşüyor. Klimalar insanların tekil ya da toplu yaşadığı hemen her alanda kullanılıyor. Eskiden bu kadar yoğun klima kullanımı yokken günümüzde hem ürün fiyatlarının cazip hale gelmesi hem de gelişen teknoloji ile ulaşılabilirliğin rahat olması ile klimalar olmazsa olmazlarımız haline geldi.

Ortamın soğuması ve ısıtılması adına önemli rol oynayan klimalar birbirinden farklı markalarla alıcılarına sunuluyor. Bunlardan kalitesi ile kendisini ispat etmiş olan Electra hemen her alanda görebileceğiniz ürünleri ile dikkatleri çekiyor.

Electra klimalar da her ne kadar tam potansiyel bir şekilde çalışsalar da yıllık bakıma ihtiyaç duyarlar. Yıllık bakımı yapan klimalarınız yaz aylarında hiçbir sorun çıkarmadan çalışıyor ve serinlik keyfinizi bozmuyor.

Klimalar pek çok elektronik devre ve parçadan meydana gelmektedir. Her bir aksamı önemlidir. Ve ufacık bir teklemede büyük arızalar ortaya çıkarabilmektedir.

Önemli olan arızanın bir an önce tespit edilip gerekli onarımın yapılmasıdır. Klimalar çalışma alanlarına göre pek çok tipi bulunan cihazlardır. İhtiyaca göre duvar tipi, salon, inverter multi split, kanallı tip, tavan, yer, kaset, inverter duvar tipi split tipli klimalar müşterilere sunulmaktadır. Hepsinin ayrı özellikleri bulunsa da esas görevlerini tam olarak yerine getirmektedirler. Klimalar konusunda bize en çok gelen şikâyetlerden bir tanesi klimanın iç ve dış ünitesi düzgün çalışmasına rağmen kompresörün devreye girmemesi ve istenen havayı sağlamaması sorunudur.

Kompresör devreye girmiyorsa iç ünite kartını incelemek gerekiyor. Burada ortaya çıkmış bir arıza kompresörün çalışmasını engelliyor demektir. İç ünite ile dış ünite arasında çalışmanın sürmesi adına bir bağlantı kablosu vardır. Bu kablo kopmuş ise yine kompresörden verim alınamaz. Kompresörün motor sargılarında bir arıza çıkmış ise yenisi ile değiştirilmesi gerekebilir.

Ankara Electra Klima Servisi teknisyenlerimiz ev ya da işyerinize gelerek klimanızı inceleyecek sorunu belirleyip doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir. Gezici servis aracımız ile Ankara’nın her ilçe ve semtinde faal olarak hizmetlerimizi sürdürdüğümüzden klimanıza müdahale en kısa zamanda tarafımızca yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir